خرید سمعک

0
0

چگونه باید برای خرید سمعک اقدام کرد؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

خرید سمعک با خرید سایر کالاها متفاوت است و فرایندی زمان بر و تخصصی است.

خرید سمعک دارای چهار مرحله اساسی است که برای افزایش کارآیی سمعک و رضایت مندی کاربر باید این مراحل بصورت اصولی، علمی و دقیق توسط متخصص شنوایی و سمعک انجام شود.

مرحله اول خرید سمعک ، انجام آزمایش شنوایی است که در آن میزان و نوع کم شنوایی مشخص می شود و در صورت نیاز به درمان های پزشکی ارجاعات لازم صورت می گیرد.

مرحله دوم خرید سمعک ، انتخاب سمعک و قالبگیری اولیه از گوش می باشد. در این مرحله شنوایی شناس بر اساس نتایج حاصل از آزمایشات شنوایی (که ادیوگرام نامیده میشود) سمعک های مناسب شما را پیشنهاد میدهد. علاوه بر ادیوگرام، سه عامل مهم دیگر در انتخاب سمعک مناسب دخیل هستند: سطح تکنولوژی مورد نیازتان، سبک زندگی  و بودجه شما. پس از تصمیم گیری در مورد دستگاه مد نظرتان و قالب گیری اولیه از گوش ، یک قرار ملاقات دیگر برای برنامه ریزی و  تنظیم سمعک نیاز خواهد بود.

مرحله سوم خرید سمعک ، تنظیم سمعک است. همانطور که قبلا اشاره شد، وقتی سفارش سمعک شما گرفته شد لازم است مجددا برای تنظیم آن مراجعه فرمایید. در این مرحله شما می توانید از سمعک در محیط های مختلف روزمره استفاده کنید و در صورت نیاز برای تنظیم دقیق تر سمعک متناسب با نیازهایتان مجددا مراجعه کنید.

مرحله چهارم خرید سمعک ، استفاده از سمعک در زندگی روزانه است. از تجربه شنیدن با سمعک جدید خود و درک صداهایی که قبلا آنها را از دست می دادید لذت ببرید. هر زمان هرگونه سؤال یا مشکلی در ارتباط با سمعک برایتان پیش آمد ، با شنوایی شناس خود مشورت یا ملاقات کنید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

اسکرول به بالا