خرید اینترنتی سمعک

0
0

چرا نمی توان سمعک را بصورت اینترنتی یا از حضوری از فروشگاه خرید؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

خرید سمعک با خرید سایر کالاها متفاوت است و فرایندی زمان بر و تخصصی است.

سمعک یک پروتز معمولی نیست که به محض خرید آن از فروشگاه برای فرد قابل استفاده باشد. حتی بهترین و گران قیمت ترین سمعک ها زمانی عملکرد خوبی دارند که بطور حرفه ای توسط متخصص شنوایی و سمعک برنامه ریزی و تنظیم شوند.

در صورتیکه سمعک  به درستی و متناسب با کم شنوایی فرد تنظیم نشود باعث آسیب به باقیمانده شنوایی فرد می شود. خدماتی که بعد از خرید سمعک باید توسط شنوایی شناس ارائه شود شامل آزمایشات مختلف شنوایی و تشخیص گفتار، برنامه ریزی/ تجویز سمعک و بسیاری جلسات اضافی دیگر برای تنظیم دقیق تر سمعک های شما هستند.

پس از پایان دوره آزمایشی استفاده از سمعک، سرویس و مراقبت های دوره ای برای افزایش عمر دستگاه و به حداکثر رساندن کارآیی آن لازم است. از آنجاییکه توانایی شنوایی می تواند با گذشت زمان تغییر کند ، این مراقبت های دوره ای اطمینان حاصل می کند که تنظیمات سمعک همیشه مناسب شما هستند. این خدمات شامل سرویس ، بازیابی، تعمیر و تمیز کردن حرفه ای سمعک است ، که باعث بهبود عملکرد و افزایش طول عمر دستگاه می شود.

از دیگر خدمات پس از فروش که امکان خرید سمعک از فروشگاه را محدود می کند، گارانتی شرکت سازنده در موارد آسیب قطعات و خرابی سمعک می باشد. با اینکه سمعک ها بسیار بادوام هستند ، اما چون از آنها در تمام طول روز استفاده میکنید ، ممکن است انتظار داشته باشید سمعک در برابر حوادثی که هر روز امکان دارد رخ بدهد تحت پوشش گارانتی قرار بگیرد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر جهت مشاوره با متخصصین ما در کلینیک سنجش شنوایی آوانا و یا با شماره 09128959427
تماس حاصل فرمایید.

 

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

اسکرول به بالا